KONST / Litografier / Färglitografi 12645071
nr 1264 5071
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Figurer, signerad i trycket, -81. Motivet: 49x63 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:39:55
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr